Empírové hodiny s mechanickým ciferníkem
dřevo, černě mořené, obdélná základna, hranolová schránka stojí na čtyřech řezaných zlacených lvích tlapách, na vrchu plastika orla, schránka zdobena mosaznými aplikami, stroj kotvový, kyvadlový s pérovým pohonem a půlovým bitím na pružinu, ciferník mechanický s amorem kovajícím šípy a smaltovaným mezikružím, klíček, Čechy nebo Rakousko, 1. čtvrtina 19. století, výška 40 cm, stroj není v chodu, mechanický ciferník funkční (Zí)
23.05.2015 - 15:00
CZK 35.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |